דירת החלומות

דירת החלומות

דירת החלומות, נכס להשקעה, או דירה זמנית; לשכור או לקנות, לשנים הקרובות או לתמיד – איתור דירה שתענה על הצרכים והציפיות שלכם היא מלאכה שראוי שתיעשה בידי מתווך. בטח כשמדובר ברכישת דירה ולא רק בשכירות. כמו חייט מומחה, כך גם מתווך הבקיא באזור, יידע לתפור עבורכם בדיוק את העסקה המתאימה לכם ככפפה ליד. אתם תגדירו את המחיר ואת הדרישות, והוא יספק את האפשרויות. השאלה הקשה היא איזה מתווך יתאים לכם, ואיך בדיוק תמצאו אותו? 

הנה לכם 7 סיבות מדוע מומלץ לקבל שירותי תיווך:

  1. כיון  שאנחנו לא יכולים לעשות את זה בעצמנו: נכון שכל אחד יכול לגלוש באינטרנט, ולסמן מודעות בעיתונים היומיים,  אבל ממש לחפש דירה בשגרת ימינו הטרופה, בטח אם מדובר בקנייה (דירה שתשמש אתכם לשנים הקרובים), זה כבר  סיפור אחר לגמרי. זה הרבה יותר מורכב ממה שאתם מדמיינים. זה דורש אנרגייה, זמן, סבלנות והרבה מאוד כוח  רצון. גם אם יש לכם את כל אלה בשפע, אחרי הדירה החמישית, סביר להניח שתתייאשו.
  2. . כי שירותי תיווך חוסכים הרבה התרוצצויות, דלק, משאבים ואנרגייה, וגם את כל הפעמים שבהם תטפסו לשווא לכל מיני חורים שרחוקים מלהתאים למה שאתם מחפשים.
  3. כי שירותי תיווך חוסכים זמן. מישהו אחר מטפס, מצלם, מחפש, מברר, ואתם רק באים לימים מרוכזים שבהם תראו כמה נכסים ותחסכו זמן יקר.

 

  1. כי שירותי תיווך חוסכים גם כסף: אז נכון שהתשלום עבור שכר הטרחה למתווך הוא הוצאה נוספת, אבל זוהי בהחלט  עסקה משתלמת. זמן זה כסף, ואם אתם חוסכים זמן, אתם בהכרח חוסכים גם כסף. כמו-כן, פעמים רבות רק מתווך יבטיח לכם שתמצאו את הנכס שחיפשתם, מה שאומר עסקה משתלמת לטווח הארוך. ואחרי הכול, כשקונים נכס, או  כששוכרים דירה לטווח ארוך, הסכום שתשלמו למתווך הוא זניח. המחיר שתשלמו על עסקה גרועה, הזמן שתבזבזו והסיכון שתפספסו נכס ממש שווה בגלל שכר הטרחה של המתווך גבוהים כמעט מכל סכום שתידרשו לשלם כעמלת תיווך. 

 

  1. כיון שנוכחותו של המתווך עוזרת גם בשלב המשא ומתן עם המוכרים והמשכירים. כשיש מתווך בתמונה,  ששואל ומברר, מגשר ומפשר, תומך ו"מחליק" בשבילכם אמירות רצויות, זה יכול מאוד לעזור להצלחת המו"מ  ולהצלחת העסקה. 

 

  1. כי למתווכים יש נכסים סופר שווים: רבים מהנכסים היותר טובים, של המוכרים ושל המשכירים ה"רציניים", הם  בבלעדיות של משרדי תיווך. לרבים מהנכסים שעשויים להתאים לכם כמו כפפה ליד, ייתכן שלא תהיה לכם גישה, אם תוותרו על שירותיו של המתווך האזורי

 

  1. כי מתווכים יכולים למצוא עבורכם בדיוק את מה שאתם מחפשים: כשאתם מסתכלים במודעות על נכסים לקנייה או על  נכסים להשכרה, אתם מקבלים הבטחות מכל עבר – משופצת כחדשה, מוארת, מרווחת, גינה מטופחת. אחרי המודעה  השלישית, אתם למדים על בשרכם שהבטחות לחוד ומציאות לחוד. אפילו תמונות בימינו יכולות לשקר. אצל המתווך  תקבלו מידע מהימן, מקיף, ישיר וכן. אתם תסבירו לו מה אתם מחפשים, והוא יגיד לכם בדיוק מה יש. הוא לא יבזבז  את זמנכם בבניית ציפיות שיגרמו לכם להתאכזב. בעזרתו של מתווך, קל הרבה יותר למצוא את הנכס שיענה על מה שחשוב לכם. 
סגירת תפריט
Call Now Button